ART / Lithographs / Silkscreen 7437019
nr 743 7019
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
C Göran Karlsson (b. 1944), "Erotisk dans III", -92, 26/120, subject size: 39 x 29,
SILKSCREEN (F), C Göran Karlsson (f. 1944), "Erotisk dans III", -92, 26/120, motivets mått: 39 x 29
C Göran Karlsson, born 1944, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 1500
Monday February 27 2012
at 17:19:07
650 kr
700 kr
1.300 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
6
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik
C Göran Karlsson
Read more about C Göran Karlsson